Ohlášky 29. května 2022

• Zveme na letošní oslavy Ducha svatého ve Starém Zubří, které začnou již vpředvečer, tj. sobotu 4. června. Od 17 do 20 h bude moci naši kapli navštívit veřejnost a využít našich průvodců. Od 20 do 21 h proběhne výstav velebné svátosti. V neděli vychází liturgický průvod od starozuberské hospody ve 14:30.
  • Celý farní zájezd u příležitosti jáhenského svěcení 19. června bude stát 800 Kč, děti pojedou zadarmo. V ceně je doprava, oběd ve Šternberku a návštěva hradu. Ještě zbývají poslední volná místa ve velkém autobusu.
  • I nadále probíhají májové pobožnosti.
  • O příští neděli 5. června se koná sbírka na církevní školství. V neděli 22. května se vybralo na pronásledované křesťany celkem 8.690 Kč.
  • Modleme se za volbu našeho arcibiskupa.
  • V pátek 3. června bude od 17:30 v zuberském kostele mše a adorace pro děti a mládež, na niž jsou zvány děti, které mají poprvé přistoupit ke svatému přijímání.