Právě byla zprovozněna nová slibovaná užitečná funkce na těchto farních webových stránkách: U bohoslužeb, kde není dosud zadán úmysl, si jej můžete nahlásit prostřednictvím jednoduchého kliknutí a vyplnění prostého dotazníku.

Orgány farnosti

Pastorační rada

Na základě platného Kodexu kanonické práva (1983) a příslušných stanov Arcibiskupství olomouckého ze 7. dubna 1997 je i v Římskokatolické farnosti Vidče zřízena Pastorační farní rada.

Její aktuální složení (platné do roku 2022) je:

• Petr Kopecký
  • Alena Sušňová
  • Simona Kopecká
  • Jindřich Faksa
  • Věra Kubějová
  • Kateřina Němcová

Pastorační plán na rok 2020

Ekonomická rada

Na základě platného Kodexu kanonické práva (1983) a příslušných stanov Arcibiskupství olomouckého ze 7. dubna 1997 je i v Římskokatolické farnosti Vidče povinně zřízena Ekonomická farní rada.

Její aktuální složení (platné do roku 2022) je:

• Pavel Kuběja
  • Miroslav Lacina
  • Vladimír Nerád
  • Stanislav Pernický
  • Zdeněk Fryšara

Farář

Administrátor excurrendo: Mgr. Pavel Hödl, SL.L. (favidce@ado.cz)

Lenka

sv. Petr Damiani

1. čtení: Jak 2,14-24.26
Žalm: Zl 112