Ohlášky 5. června 2022

• Děkanátní centrum pro rodinu zve na Setkání rodin, které se uskuteční v sobotu 11. června od 14.30 hodin v Zašové na farní zahradě. Bližší informace najdete na plakátku ve vývěsce nebo na webových stránkách Centra pro rodinu.
  • Ve čtvrtek 9. června budu od 16 h v kostele zpovídat děti, které půjdou poprvé ke svatému přijímání, jejich rodinné příslušníky, kmotry a další zájemce. Následuje slavení mše a po ní si přichystáme obřad prvního svatého přijímání.
  • V pátek 10. června se uskuteční školní výlet s dětmi, jež v tomto roce navštěvovaly výuku náboženství. Děti z Vidče (a Stříteže) se samy dopraví k vlaku do Zašové. Odjíždí odtamtud v 8:06. (Sraz ale už na zašovském nástupišti v 7:45, kvůli spočítání.) V soupravě už budou čekat cestující ze Zubří. Prosíme o dochvilnost. Návrat do Zašové ve 14:36, případně spojem následujícím, pokud vzniknou komplikace.
  • Modleme se za volbu nového arcibiskupa.
  • O příští neděli 12. června se po mši svaté bude konat eucharistický průvod k venkovním oltářům. O následující neděli by to už, z časových důvodů, nebylo vhodné, protože má mezi nás přijet asistovat nově vysvěcený jáhen Martin Svák.