X

15. Setkání schol

Organizátoři Setkání schol v Lidečku vás srdečně zvou v sobotu 3. 6. 2023 na akci 15. SETKÁNÍ SCHOL, které se uskuteční v areálu pastoračního centra v Lidečku. V pestrém programu, který nejen pro účastníky, ale také pro veřejnost připravili si najdou své všechny věkové generace: v 9:30 odslouží novokněz František Šary mši svatou, poté se můžete těšit na dva bloky přehlídky schol, ve 14:00 na koncert kapely WAY TO GO, SKUPINOVÉ BUBNOVÁNÍ s Rytmem pro život, v 16:00 na kouzelníka a iluzionistu PAVLA DOLEJŠKA, od 17:00 na taneční zábavu s kapelou MANEWR a další pestrý doprovodný program. Všichni jste na tuto akci srdečně zváni.

květen 2023
Po
Út
St
Čt
So
Ne

31. 5. si připomínáme

Blog pana faráře

Slova
Matka je osobou, která nás učí štěbetat. Nejen to, přímo utváří vztah k jazyku. Za každým Seifertem byla matka. Díky své mamince mluvím jako slovácký šohaj:...