Ohlášky 31. března 2024

• Nadchází ta nejlepší doba k podání přihlášek do Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci. Chceš si o svém povolání promluvit se svým knězem? Klidně přijď. Sloužit Pánu je krásné.
  • Pokud jste ještě neodevzdali pokladničku s postní almužnou, neváhejte, prosím, ať to usnadníme naší oblastní charitě.
  • O letošních prázdninách naše farnost Vidče chystá pro všechny děti, které již chodily do 1. až 9. třídy, příměstský tábor. Bude v termínu od pondělí 29. července do pátku 2. srpna, vždy od 7.30 do 16.00 hodin. Táborové soutěžení bude v křesťanském duchu, to znamená, že součástí každodenního setkávání bude i modlitba, či mše svatá. Přihlášku naleznete na našem farním webu. Na všechny se těší Eva Borovičková a otec Pavel.

červenec 2024