"Druhé" svaté přijímání (společně se Zubřím)

Zahájení:
13. 06. 2022 17:15
Ukončení:
13. 06. 2022 19:30
Místo konání:
Zubří, farní kostel a fara

Loňská zkušenost s prvokomunikanty nás vede k tomu, abychom to zopakovali. První svaté přijímání si děti většinou oslaví společně se svou rodinou. Proto hned druhý den bude všední příležitost, abychom to oslavili společně jako kolektiv, který se celý rok scházel k přípravě na první přijetí Pána Ježíše.

Zveme tak rodiče a děti hned na druhý den, kdy církev slaví památku sv. Antonína ke mši svaté v kostele sv. Kateřiny a potom k táboráku na faře.

Prosíme žáky či rodiče, kteří mají čas v pondělní odpoledne, aby nám pomohli s nachystáním.

Program:

12:25 – poslední společná výuka náboženství ve škole ve 3.A s o. Pavlem

15:30 – příprava táboráku na faře

17:30 – mše svatá (děti mohou přijít slušně civilně oblečeni, nemusí mít šaty od prvního sv. přijímání)

18:15 – zahájení táboráku

19:30 – ukončení společnou modlitbou u ohně